Aikataulut

Liikuntamaailma Tampere

ma 21.05.

08:00 - 09:00

Miesten BODYPUMP
Mia Niska

10:00 - 11:00

Irmat & Raimot Kiertoharjoittelu
Iina Toivonen

11:15 - 12:15

Pilates
Iida Siro

15:45 - 16:30

BodyCombat
Siina Uotila

16:35 - 17:20

Kiertoharjoittelu
Emmi Juhala

17:25 - 18:10

RasvanpolttoSpin
Emmi Juhala

18:00 - 18:30

Mindfulness
Helena Toivonen

18:15 - 19:15

Muokkaus
Roosa Keteli

19:20 - 19:50

Lämpö Venyttely
Roosa Keteli

ti 22.05.

09:15 - 10:15

Ladyt Evergreen

10:30 - 11:15

Kuntotanssi

11:20 - 11:50

Lämpö Venyttely

16:30 - 17:30

Terve Selkä
Iina Toivonen

17:35 - 18:35

BodyJam
Jarmo Sunnari

18:15 - 18:45

Ohjaaja salilla
Erika Laitila

18:40 - 19:40

BodyBalance
Jarmo Sunnari

ke 23.05.

10:00 - 10:30

BailaMama Squeeze
Siina Uotila

10:35 - 11:05

BodyBalance
Siina Uotila

11:15 - 12:15

Terve Selkä
Iina Toivonen

16:30 - 17:30

Lämpö Pilates
Roosa Keteli

17:35 - 18:20

Latino Dance
Virpi Sipilä

18:25 - 19:10

BodyPump
Virpi Sipilä

to 24.05.

07:00 - 07:45

CMS Kahvakuula
Virtuaali

10:30 - 11:30

Yin Yoga
Iina Toivonen

11:35 - 12:05

Mindfulness
Helena Toivonen

16:30 - 17:30

BODY
Maarit Mäkinen

17:35 - 18:35

BodyCombat
Iida Siro

18:40 - 19:40

Lämpö Flow Yoga

pe 25.05.

07:30 - 08:30

Pilates
Siina Uotila

09:15 - 10:15

Irmat & Raimot Kehonhuolto
Siina Uotila

10:30 - 11:30

LAVIS
Mia Niska

11:30 - 12:30

Ohjaaja salilla
Mia Niska

16:30 - 17:30

BodyPump
Mia Niska

17:35 - 18:35

Lämpö Yin Yoga
Mia Niska

la 26.05.

11:00 - 12:00

Vatsa-Peppu-Muokkaus
Anna Hämäläinen

12:05 - 12:50

Lämpö Pilates
Anna Hämäläinen

12:55 - 13:25

Lämpö Venyttely
Anna Hämäläinen

16:00 - 17:45

CMS Fever
Virtuaali

16:50 - 17:20

BailaMama Squeeze
Virtuaali

su 27.05.

12:30 - 13:15

CMS Boot Camp
Virtuaali

13:20 - 14:05

CMS Core
Virtuaali

14:10 - 14:40

CMS Rentoutus
Virtuaali

18:00 - 19:00

BodyPump
Iida Siro

19:05 - 20:05

BodyBalance
Iida Siro