Nokian Liikuntamaailman ryhmäliikunnan aikataulut


LIVESTREAM-TUNNIT

Ylläoleva ohjelma koskee Livestream-tunteja, jotka päivitetään viikoittain. Oranssit tunnit kuvataan Tampereen toimipisteeltä, jonne mahtuu ohjaajan lisäksi 9 asiakasta. Siniset tunnit kuvataan Nokian toimipisteeltä, jonne mahtuu ohjaajan lisäksi 9 asiakasta. Harmaat tunnit kuvataan kotoa, eli silloin ei ole mahdollisuutta osallistumiseen paikan päällä. Osa keskuksissa kuvattavien tuntien paikoista voi varata netistä ja loput paikat jaetaan vastaanotosta tulojärjestyksessä.


Olemme perustaneet erillisen ryhmän näille virtuaalisille tunneille, jotta jumppaaminen voi jatkua tästä tilanteesta huolimatta. Jäsenille ne ovat maksuttomia, mutta myös muut voivat voivat osallistua ja maksun tunnista voi hoitaa joko MobilePaylla, Smartum saldolla tai e-passilla 5€/tunti. Tarkemmat maksuohjeet ja muut maksuvaihtoehdot saat aina livevideon alussa ennen tuntia.
Ryhmän löydät tästä linkistä!

Tiedotamme Liikuntamaailman livestream-tunnit ryhmässä myös extra taukojumpista, sekä mahdollisista lisätunneista.


RYHMÄLIIKUNNAN VARAUSJÄRJESTELMÄÄN TÄSTÄ!


Poikkeuksellisen tilanteen vuoksi mellä on myös kattavasti virtuaalitunteja 18.3. alkaen. Virtuaalitunnille voi osallistua maksimissaan 8 henkilöä kerralla.


Virtuaalituntien aikataulu(päivitetään joka perjantai):


Su 5.4.
12.00 Kuntojumppa 30
12.45 RVP 25
13.30 Terveselkä 40
14.30 Kahvakuula 45
15.30 Fever 45
16.30 Boot Camp 40
17.30 Core ABS 35
18.15 Kehonhuolto 55


Ma 6.4.
6.30 Boot Camp 40
9.00 Terveselkä 40
11.30 Venyttele Vetreäksi 30
12.15 Rentoutus 30
13.00 Kehonhuolto 55
15.15 Terveselkä 40
16.30 Yoga Flow 45
18.15 Kahvakuula 40
19.15 Kehonhuolto 55
20.30 Rentoutus 30

Ti 7.4.
9.00 Power Body 35
10.00 Fever 45
12.30 Zumba 50
13.30 Kahvakuula 45
14.30 Kuntojumppa 30
15.15 Venyttele Vetreäksi 30
16.00 Power Body 35
17.00 Pilates 60
18.15 Kuntojumppa 30
19.00 RVP 25
20.00 Fever 45

Ke 8.4.
9.00 Power Body 35
12.15 Core ABS 35
13.00 Rentoutus 30
13.45 Terveselkä 40
14.45 Venyttele Vetreäksi 30
15.30 Boot Camp 40
18.00 Kehonhuolto 55
19.15 Kuntojumppa 30
20.00 Venyttele Vetreäksi 30
20.45 Rentoutus 30

To 9.4.
7.00 Yoga Flow 45
9.00 Pilates 60
10.15 Boot Camp 40
11.15 Core ABS 35
12.00 Fever 40
13.00 Core ABS 35
14.30 Rentoutus 30
15.15 RVP 25
16.00 Terveselkä 40
18.40 Kahvakuula 45
19.30 Yoga Flow 45

Pe 10.4.
9.00 Fever 45
10.00 RVP 25
10.45 Venyttele Vetreäksi 30
12.00 Power Body 35
12.45 Kahvakuula 45
13.45 Kehonhuolto 55
14.15 Zumba 50
15.15 RVP 25
16.00 Power Body 35
16.45 Kahvakuula 45
17.45 Core ABS 35
18.30 Boot Camp 40
19.30 Pilates 60

La 11.4.
9.00 Yoga Flow 45
10.00 Boot Camp 40
12.10 Venyttele Vetreäksi 30
12.45 Rentoutus 30
14.00 Pilates 60
15.00 Zumba 50
15.50 Kehonhuolto 55
17.00 Core ABS 35
17.45 Venyttele Vetreäksi 30

Su 12.4.
10.00 Boot Camp 40
10.50 Pilates 60
12.00 Kuntojumppa 30
12.45 RVP 25
13.30 Terveselkä 40
14.30 Kahvakuula 45
15.30 Fever 45
16.30 Boot Camp 40
17.30 Core ABS 35
18.15 Kehonhuolto 55


Valittavanasi on yli 50 ryhmäliikuntatuntia

Nokian ja Tampereen Liikuntamaailmoissa on tarjolla viikoittain yhteensä yli 50 ryhmäliikuntatuntia. Kolmesti vuodessa uusiutuva ryhmäliikunta-aikataulumme sisältää tällä hetkellä useampia Les Mills -lajeja sekä runsain mitoin omia tuntejamme, kuten spinning, kahvakuula, erilaiset jooga-tunnit ja pilates. Ryhmäliikuntatuntimme on jaettu elementteihin, jotta omanlaiset tunnit olisivat helpommin löydettävissä ja kynnys kokeilla uutta olisi mahdollisimman matala.

Lue tuntikuvaukset

Jotta sivuston käyttö olisi sinulle sujuvaa ja mainokset kiinnostavia, käytämme kumppaniemme kanssa sivustolla evästeitä. Jos et hyväksy evästeitä, muuta selaimesi asetuksia. Lisätietoja.

Hyväksyn evästeiden käytön jatkamalla sivuston käyttöä.